Dne 29.6.2020 je bil posodobljen načrt Univerze v Mariboru za zagotavljanje kontinuiranega dela v času pojavljanja koronavirusa, št. 012/2020/N 1/515-MP.

V zgoraj citiranem Načrtu UM za zagotavljanje kontinuiranega dela v času pojavljanja koronavirusa, izdanem dne 29. 6. 2020, so naslednje posodobitve:

• zaradi izdanega Odloka o začasnih ukrepih za zmanjšanje tveganja okužbe in širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2, ki ga je izdala Vlada RS dne 24. 6. 2020, je ponovno potrebno obvezno uporabljati zaščitne maske ali druge zaščite ustnega in nosnega predela obraza – spremembe v 5. in 6. poglavju Načrta UM; ter
  • zaradi spremenjenih priporočil NIJZ za knjižnice se posodablja organizacija posrednega pedagoškega dela v knjižnicah v 6. poglavju Načrta UM.

Ob tem vas pozivamo, da zaposleni v tajništvu (oz. na UKC po dogovoru) prevzamete zaščitne maske ter dosledno upoštevate vsa prejeta navodila in priporočila (razkuževanje rok, medsebojna razdalja, striktno upoštevanje varnostnih protokolov).

Povezava: načrt (24.6.2020) - NOVO, varnostni protokol (15.5.2020)