VPIS V VIŠJI LETNIK, PONAVLJANJE LETNIKA IN VPIS ABSOLVENTSKEGA STATUSA za študijsko leto 2020/2021

Obveščamo vas, da bo od 3. 8. 2020 do 23. 9. 2020, omogočena izvedba e-vpisa v spletni aplikaciji AIPS za nadaljnji vpis.

Obvezno pozorno preberite in upoštevajte navodila (kliknite na spodnje povezave navodil):
- NAVODILA ZA ODDAJO DOKUMENTACIJE ZA NADALJNJI VPIS V 2020/2021
+ Navodila za izpolnjevanje vpisnega lista v elektronski obliki

- Pogoji za napredovanje po posameznih študijskih programih

- Navodila za oddajo PROŠENJ z opravičljivimi razlogi na Komisijo za študijske zadeve FKBV UM (vsako ponavljanje, napredovanje brez pogojev za napredovanje in podaljšanje absolventskega staža)
+ obrazec: Prošnja za Komisijo za študijske zadeve FKBV 2020

Prošnje se obravnavajo z upoštevanjem pravnih podlag, Navodil za presojo prošenj študentov ter upravičenih razlogov skladno s 85., 121. ter 214. členom Statuta Univerze v Mariboru in Interventna navodila za presojo prošenj študentov v času trajanja nevarnosti širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19)

V primeru težav pri izpolnjevanju elektronskega vpisnega lista se obrnite na Referat FKBV!