Zagovor zaključnega dela, na visokošolskem strokovnem študijskem programu 1. stopnje Agrikultura in okolje, bo potekal 23. 7. 2020 ob 8:00 s pomočjo videokonference z uporabo orodja Microsoft Teams. Zaključno delo z naslovom »POVEČANJE UČINKOVITOSTI ZATIRANJA BOLEZNI IN ŠKODLJIVCEV ČEBULE (A cepa L.) Z UPORABO BIOSTIMULATORJEV« bo zagovarjala Neška Pušnik.

Zagovor zaključnega dela, na univerzitetnem študijskem programu 1. stopnje Agronomija - okrasne rastline, zelenjava in poljščine, bo potekal 23. 7. 2020 ob 9:00 s pomočjo videokonference z uporabo orodja Microsoft Teams. Zaključno delo z naslovom »PRIMERNOST UPORABE KLOROFILMERSKIH ODČITKOV ZA DOGNOJEVANJE KORUZE« bo zagovarjal Blaž Bauman.
OBJAVA

V skladu s Pravilnikom o postopku priprave in zagovora zaključnega dela na študijskih programih prve in druge stopnje Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede Univerze v Mariboru je zagovor zaključnega dela javen, interesenti za ogled zagovora pridobijo kodo za vključitev v videokonferenco na elektronskem naslovu Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., (interesenti za ogled zagovora pošljite mail najkasneje do 22. 7. 2020, do 12. ure).