Obveščamo Vas, da od prihodnjega tedna naprej, samo za čas zaprtja knjižnice zaradi pandemije koronavirusa, knjižnica uvaja storitev »Pošiljanje knjižničnega gradiva po pošti«. Če ste vpisani v našo knjižnico in če nujno potrebujete gradivo za študijske obveznosti, ga lahko naročite na spodaj navedenem elektronskem naslovu:

Prosimo vas, da v el. sporočilu navedete tudi točen naslov, kam vam gradivo pošljemo.

Po pošti vam bomo poslali največ dve knjigi/učbenika v priporočenem pismu, ki ga bo pošta dostavila v hišni predalčnik (brez podpisa). V primeru, da predalčnik ni dovolj velik boste pošiljko prevzeli na pošti.

Storitev je plačljiva in jo poravna študent ob prvem obisku v knjižnici, ko bo to mogoče.
Stroški pošiljanja: teža pošiljke do 1000 g (npr. 1 večja ali dve manjši knjigi) 3,00 eur, teža pošiljke do 2000 g (4,00 eur).
V primeru, da bo paketov več, se stroški pošiljanja gradiva seštevajo.

Storitev je v prvi vrsti namenjena študentom naše fakultete.
Storitev bomo izvajali 1 x tedensko, vaša naročila pa bomo sprejemali vsak teden do srede, v četrtek, pa vam ga bomo posredovali. Dobili boste tudi obvestilo, da vam je bilo gradivo poslano po pošti.

Osebni obisk v knjižnici še vedno ne bo mogoč, prav tako ne bo mogoče vračati gradiva.

Knjižnica FKBV