Hoče, 16. 3. 2020

Spoštovani uporabniki knjižnice!

Zaradi preprečevanja širjenja korona virusa, bo knjižnica do preklica ZAPRTA.

Izposoja in vračanje gradiva NE bo mogoča, prav tako ne naročanje oz. rezerviranje gradiva v knjižnici.

Uporabniki pa si lahko izposojeno gradivo podaljšajo oz. rezervirajo novo gradivo izključno samo preko servisa Moja knjižnica v COBISS+ in z mobilno aplikacijo mCOBISS.

Opominov za izposojeno gradivo ne bomo pošiljali.

Uporabnikom so prav tako nemoteno na razpolago elektronski viri in druge elektronske storitve.

Za informacije smo vam na voljo preko elektronske pošte: knjiznica.fkbv@ um.si;  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Prosimo vas, da spremljate informacije na spletni strani fakultete oz. Univerze v Mariboru.

Hvala za razumevanje.