OBVESTILO

Obveščamo Vas, da bo v petek, 19. 6. 2020, zaradi predvidenega večjega dogodka v prostorih FKBV onemogočeno parkiranje v okolici fakultete.

Ta dan bo parkirišče ob gradu (za rampo in nad gradom) v celoti rezervirano za zunanje udeležence dogodka.

Zaradi velikega števila udeležencev/obiskovalcev, naprošamo, da študentke/študentje ta dan parkirate svoja vozila na spodnjem parkiriščutorej ne na gornjih parkiriščih in ne na robu le-teh ali ob cesti!

Hvala za razumevanje.

Lep pozdrav!

KCeh

Vir: Atletska zveza Slovenije

Kristjan Čeh, študent 2. letnika študijskega programa Agronomija okrasne rastline, zelenjava in poljščine na Fakulteti za kmetijstvo in biosistemske vede Univerze v Mariboru, je kot član Atletskega kluba Ptuj na metalskem mitingu v Domžalah postavil nov državni rekord v metu diska.

Njegov met je bil dolg 66,29 metra, s čimer je popravil rekord 64,79 metra, ki ga je leta 1999 postavil Igor Primc.

Čehov trener Rajher je v intervjuju dejal: "Tak izjemen športnik ne nastane čez noč, skozi leta se gradi, korak za korakom, z vzponi in padci, ki te ne smejo ustaviti. Ne bi izpostavljal, da Čeha štejejo med največje talente atletike pri nas, je velik up, tu je ob njem še kdo. A dejstvo je, da ima potencial, da naredimo korake naprej''.

Iskrene čestitke Kristjanu za izjemen uspeh!

Spoštovani,

objavljamo IZVEDBENI PROTOKOL VARNOSTNIH UKREPOV OB IZVAJANJU ŠTUDIJSKEGA PROCESA V ČASU EPIDEMIJE COVID-19 NA FKBV UM
Protokol se nanaša na izvedbo vseh oblik študijskega procesa, ki zaradi svoje specifike in v nujnih primerih ne bo potekal na daljavo, kot npr. laboratorijske in terenske vaje, pisni izpiti in drugo.
(Veljaven od 20. maja 2020 do preklica).