Obveščamo vas, da bo od 6. 8. 2018, omogočena izvedba e-vpisa v spletni aplikaciji AIPS za študente z opravljenimi pogoji za nadaljnji vpis.

Obvezno pozorno preberite in upoštevajte navodila (kliknite na spodnje povezave navodil):

- NAVODILA ZA ODDAJO DOKUMENTACIJE ZA NADALJNJI VPIS V 2018/2019
+ Navodila za izpolnjevanje vpisnega lista v elektronski obliki

- Navodila za oddajo PROŠENJ z opravičljivimi razlogi na Komisijo za študijske zadeve FKBV UM ( (vsako ponavljanje, napredovanje brez pogojev za napredovanje in podaljšanje absolventskega staža)
+ obrazec: Prošnja za Komisijo za študijske zadeve FKBV 2018/19

V primeru težav pri izpolnjevanju elektronskega vpisnega lista se obrnite na Referat FKBV!

Izredni termin zagovorov zaključnih del na FKBV UM v ponedeljek, 9. 7. 2018:

• ob 8:15 v predavalnici 5 bo zagovarjala zaključno delo VALENTINA HROVAT na VS študijskem programu 1. stopnje EKOLOŠKO KMETIJSTVO
  • ob 9:15 v predavalnici 5 bo zagovarjal zaključno delo TILEN GUTMAN na VS študijskem programu 1. stopnje AGRONOMIJA - OKRASNE RASTLINE, ZELENJAVA IN POLJŠČINE

Izredni termin zagovora zaključnega dela na FKBV UM v petek, 6. 7. 2018:

• ob 11:00 v predavalnici 4 bo zagovarjala zaključno delo TAMARA KEKEC na MAG študijskem programu 2. stopnje KMETIJSTVO