Spoštovani!

Obveščam vas, da bomo v sredo 22. januarja 2020 ob 11. uri v predavalnici Auditorium Magnum izvedli predstavitev tem zaključnih nalog za študente FKBV.

V skladu z določili Pravilnika o postopku priprave in zagovora zaključnega dela na študijskih programih prve in druge stopnje je študent študijskega programa prve in druge stopnje dolžan prijaviti izbiro teme zaključnega dela najkasneje do konca 4. semestra.

Če še nimate izbrane teme zaključnega dela vas vabimo, da se predstavitve udeležite.

Spoštovani,

obveščamo Vas, da bo Univerza v Mariboru Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede v času od srede, 25.12.2019 do vključno četrtka, 2.1.2020, zaradi kolektivnega dopusta (27.12., 30.12. in 31.12.2019) ter praznikov, zaprta.

V tem času ne bo mogoče prejemati prispelih poštnih pošiljk, naslovljenih na Univerzo v Mariboru Fakulteto za kmetijstvo in biosistemske vede ali sprejemati vlog.

Priponka