Zagovor zaključnega dela, na visokošolskem študijskem programu 1. stopnje Agronomija - okrasne rastline, zelenjava in poljščine, bo potekal 9. 7. 2020 ob 9:00 s pomočjo videokonference z uporabo orodja Microsoft Teams. Zaključno delo z naslovom »Kriteriji za vrednotenje pestrosti travne ruše« bo zagovarjala Mihaela Ferme.

V skladu s Pravilnikom o postopku priprave in zagovora zaključnega dela na študijskih programih prve in druge stopnje Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede Univerze v Mariboru je zagovor zaključnega dela javen, interesenti za ogled zagovora pridobijo kodo za vključitev v videokonferenco na elektronskem naslovu Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., (interesenti za ogled zagovora pošljite mail najkasneje do 8. 7. 2020, do 12. ure).